Besöksadress: Nertomtsvägen 5, 672 30 Årjäng

 

 

 

 

 

Vi jobbar här

Yvonne Nilsson
Näringslivsstrateg
Tel: +46 (0)573 – 140 70
Mobil: +46 (0)76 – 622 61 60
E-post: yvonne.nilsson@arjang.se

Elenor Karlsson
PR- och kommunikationsansvarig
Tel: +46 (0)573 – 141 31
Mobil: +46 (0)76 – 622 60 55
E-post: elenor.karlsson@arjang.se

Styrelsen 

Ordförande
Johan Västsäter, Westra Wermlands Sparbank
E- post: johan.vastsater@wwsparbank.se‎ Telefon: 070-630 34 77

Vice ordförande
Mikael Swartz, Lennartsfors AB
E-post: mikael@lennartsfors.com Telefon: 070-265 12 98

Övriga ledamöter
Rikard Ohlin, ICA Nära Sillerud och Silleruds station
E-post: rikard.ohlin@nara.ica.se Telefon: 070-257 92 72

Thorill Pettersson, Thorills
E-post: thorill@thorills.se  Telefon: 070-56 44 131

Johanna Karlin, Årjängstravet
E-post: johanna.karlin@arjang.travsport.se Telefon: 0573-638561

Daniel Schützer, (S), Kommunstyrelsens ordförande, Årjängs kommun
E-post: daniel.schutzer@arjang.se Telefon: 0573-141 10

Kent Norman, (C), ledamot i Kommunfullmäktige, Årjängs kommun
E-post: kent@sillerud.se

Jörgen Berglund, (M), ersättare i Kultur- och fritidsnämnden, Årjängs kommun. E-post: Jorgen.Berglund@flexit.se

Birgitta Evensson, kommunchef, Årjängs kommun
E-post: birgitta.evensson@arjang.se Telefon: 0573-141 32

 

Vad kan vi hjälpa dig med?

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Fakturaadress:
Nordmarkens Näringsliv Ek. för.
c/o Ekonomiservice i Årjäng AB
Låbbyn Västra Ögårn,  672 92 Årjäng

Fakturor kan gärna skickas per e-post till info@ekonomiservicearjang.se

Fakturafrågor:
Ekonomiservice i Årjäng AB
Anette Eriksson
Tel:  070 – 217 79 61
E-post: anette.eriksson@ekonomiservicearjang.se

Bankgiro: 208-0992